درباره تاپکو

شرکت تلاش آرمان پویا
واردات مواد اولیه پلیمری از تامین کنندگان برتر جهان

دارای نمایندگی رسمی از تامین کننده گان مذکور در خاورمیانه بصورت رسمی جهت تضمین کیفیت محصولات و پاسخگویی به نیاز مشتریان در خصوص عرضه مواد مهندسی فعالیت دارد.

تیم پلیمری ما با دارا بودن اطلاعات جامع از بازارهای جهانی در خصوص فعالیت در زنجیره تامین مواد اولیه پلیمری، بسیار فعال بوده و با افتخار توانستیم فعالیت های تجاری طولانی و پایدار در شبکه جهانی با متخصصان با تجربه را در این زمینه ایجاد کنیم.
در حال حاضر ضمن کسب نمایندگی از شرکتهای تولید کننده و برند خارجی ، با حضور در بازارهای عمده در خاورمیانه، ما یک شریک ترجیحی برای شرکای داخلی و خارجی خود هستیم.
ارتباط مستقیم ما با تولید کنندگان معتبر و شبکه های بانکی جهانی بر اساس اعتماد و احترام، کسب و کار پلیمر ما را برای ارائه بهترین راه حل های طبقه بندی شده جهت قابلیت دسترسی به محصول و دارا بودن کیفیت و عرضه مطمئن محصولات و همچنین قیمت رقابتی و انعطاف پذیری در تعاملات فیمابین ، شرایط تجاری را برای شرکای ما فعال کرده است.
همواره در راستای حمایت دوستانه به مشتریانمان، با کارکنان با تجربه در زمینه مربوط به کار بر روی قیمت های مناسب و ثبات کیفیت مواد مورد درخواست از کارخانجات پتروشیمی وهمچنین شرایط پرداخت انعطاف پذیر برای ایجاد فضایی مناسب ،جهت ارائه به مشتریان فعالیت داریم.
علاوه بر تمام موارد فوق، هدف ما انجام بموقع و سریع سفارشات مشتریان است تا اطمینان حاصل شود که همواره تحویل محصولات ، سریع و باکیفیت و رقابتی است .